SAĞLIĞIN GÜLER YÜZÜNÜ KAYBETTİK

T.C Sağlık Bakanlığı Recep Tayyip ERDOĞAN Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi

Hastanemizden Haberler
SAĞLIĞIN GÜLER YÜZÜNÜ KAYBETTİK

HASTANE PERSONELİNE HÜZÜNLÜ VEDA

 

            Rize'deki ambulans kazasında hayatını kaybeden sağlık memurumuz  Mehmet Yıldırım(45) için hastanemizde veda töreni düzenlendi 

Hastane Yönetimiz ve Başhekimiz Prof.Dr. Hasan Türüt: 

-"Can taşırken, can kurtarma çabası içerisindeyken maalesef kendisi şehit oldu. Acının tarifi gerçekten yok. Kaybımız ve acımız büyük. Kendi kardeşimiz gibi üzüldük" dedi. 

Ambulans kazasında hayatını kaybeden sağlık memurumuz Mehmet Yıldırım(45) için  hastanemizde  veda töreni düzenlendi. 

 

Hüznün hakim olduğu törende, 45 yaşında vefat eden iki çocuk babası Yıldırım'ın mesai arkadaşları gözyaşlarını tutamadı. Duygu dolu anların yaşandığı törende, Hastane İmam-Hatibi Adem Erkan tarafından Kur’an-ı Kerim okunup, vefat eden personelimiz için dualar yapıldı.

 Hastanemiz  Başhekimi Prof.Dr. Hasan Türüt, burada yaptığı konuşmada, "Yıldırım'ın ahlakı ve çalışkanlığı ile parmakla gösterilen arkadaşlarımızdan biri olduğunu söyleyerek, "Biz onu görev şehidi olarak kabul ediyoruz. Allah'da inşallah o şekilde kabul eder" dedi. 

Sağlık personelinin kaderinin bu olduğunu belirten Türüt, "Can taşırken, can kurtarma çabası içerisindeyken maalesef kendisi şehit oldu. Acının tarifi gerçekten yok. Kaybımız ve acımız büyük. Kendi kardeşimiz gibi üzüldük. Herkese Allah sabırlar versin. Hepimizin başı sağolsun" diye konuştu. 

Hastane bahçesinde yapılan törenin ardından Yıldırım'ın cenazesi Erzurum Uzundere İlçe hastanesi morguna götürülmek üzere yola çıktı. Cenaze namazı yarın öğle namazının ardından Uzundere İlçesine bağlı Kirazlı köy camisinde kılındıktan sonra aynı yerdeki aile kabristanlığına defnedilecek.

 

trafik cezası ödemetrafik borcu ödemekredi kartıyla hgs yüklemeonline hgs yüklemehgs yüklemehgs bakiye yüklemevodafone fatura ödemevodafone faturası ödemekredi kartı ile vodafone fatura ödemetl yüklemevodafone tl yüklemeavea tl yüklemeturkcell tl yüklemetürktelekom tl yüklemeenpara giriş